Економ

Запоріжжя, пл.Профсоюзів, 3

250 ГРН / доба

+38 (050) 967 44 53

* При дзвінку скажіть, що Ви з сайту Snimite.com.ua

Власник: Ольга
Усі оголошення даного власника »

Тип: КвартираКімнат: 1Спальних місць: 2

1-кімнатна квартира знаходиться в центрі міста Запоріжжя. Будинок 5-ти поверховий, чистий під'їзд, хороший двір, поруч стоянка, квартири затишні, комфортні, працюють покоївки, поруч супермаркети, цілодобові магазини, кафе, ресторани, транспортні розв'язки. Квартира напів-люкс з євроремонтом, на вікнах склопакети, підлога - ламінат, кахель, ванна, туалет - разом, душ-ванна, кахель. Кухня вбудована, мається вся посуд і столові прилади. Є двоспальний диван. Квартира повністю укомплектована побутовою технікою: кондиціонер, телевізор, мікрохвильова піч, холодильник, фен, пральна машина. Красива свіжа постільна білизна. Ціна в добу 250 грн. В залежності від кількості осіб, 2-3 години - 190 грн.

Стоянка

Балкон

Фен

Ванна

Пральна машина

Посуд

Духовка

Газова плита

Електрочайник

Мікрохвильова піч

Холодильник

Постільна білизна

Кондиціонер

Праска

Телевізор

Куріння в квартирі дозволено: ні

Розміщення з тваринами дозволено: ні

Оплата проводиться: по приїзду

Предоплата потрібна: ні

Наявність документів, засвідчуючих особу: обов'язково

Де можна отримати ключі від квартири: у покоївки

Оренда для святкування Нового Року чи іншого масового заходу: можлива

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2019

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.