Пошук житла

Місто:

Тип:

Кількість кімнат:

Ціна:

Знайти

Міста

Усі міста Приховати міста

Спеціалізація сайту Snimite.com.ua - оренда квартир і будинків подобово в Україні. Ми не займаємося довготривалою орендою, не працюємо з посередниками, не знімаємо комісійних. За допомогою даного ресурсу Ви можете здати або ж зняти квартиру подобово в будь-якому куточку України безпосередньо від власників або їх представників. Інформація на сайті коректна і лаконічна, проте її достатньо, щоб вибрати підходящий варіант квартири подобово. Це чіткі фото квартир, достатньо розширений опис і контакти власників.

 

Підходить сайт Snimite.com.ua і для орендодавців, які хочуть здати власне житло подобово. Для цього Вам достатньо лише зареєструватися на сайті, розмістити свої пропозиції і чекати дзвінків від клієнтів, не виходячи з власного помешкання.

 

Останнім часом, в зв'язку з підвищеним попитом на оренду квартир подобово, ця послуга користується великою популярністю, порівняно з орендою в готелях. Це пояснюється выдносною дешевизною, кращими умовами та розширеним сервісом. Ви можете обрати житло на будь-який смак та гаманець, від економ-класу до елітного. Тому все більше і більше українців здають власне житло саме подобово. Звідси і велика кількість ресурсів, які пропонують такі послуги, та ми переконані, що Snimite.com.ua - з вашою допомогою та підтримкою - стане одним з кращих порталів подобової оренди в Україні. Для цього власникам потрібно розмістити свої апартаменти подобово на нашому сайті, а ми, в свою чергу, постараємось якомога більше орендарів ознайомити з вашими пропозиціями.

 

Тож давайте разом зробимо Snimite.com.ua - кращим в Україні!

Показати все Сховати все

Новини

Весняні зміни на сайті

30.05.2013

Для перегляду на нашому сайті доступні тільки ті міста, в яких є хоча б 1 об'єкт нерухомості, однак зареєструватися…

Детальніше »

Snimite.com.ua стартував

02.06.2012

Ми раді повідомити Вам, портал Snimite.com.ua  почав свою роботу.   3,5 місяці ми і наші програмісти працювали над…

Детальніше »

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2018

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.