Допомога

1. Як зареєструватися на сайті?
У правому верхньому куті є пункт меню Реєстрація. Після натискання на кнопку, з'являється форма реєстрації. Треба заповнити поля форми, прочитати Правила користування, позначити галочкою Приймаю Правила користування та натиснути на кнопку Реєстрація. Далі Вам на електронну адресу, вказану при реєстрації, прийде лист з підтвердженням реєстрації. Перейдіть по посиланню, зазначеному в листі і реєстрація завершена. Можете заходити в особистий кабінет і розміщувати оголошення.


2. Як розмістити оголошення на сайті?
На будь-якій сторінці сайту вгорі доступний пункт меню Розмістити оголошення. При натисканні на цю кнопку з'являється форма розміщення оголошення. Потрібно заповнити поля (поля, позначені червоною зірочкою, обов'язкові для заповнення), додати якісні фото (максимум 10шт. до 2Мб кожне), при бажанні заповнити додаткову інформацію і натиснути кнопку Додати. Після перевірки модератором на протязі доби оголошення стане доступним для перегляду на сайті.


3. Де знаходиться кабінет користувача?
Після входу в обліковий запис, вгорі під картою з'являється кнопка з ім'ям користувача. Якщо підвести стрілку мишки до імені користувача - з'явиться кабінет користувача, де можна змінити дані, зазначені при реєстрації, а також переглянути, видалити або додати оголошення.


4. Що робити, якщо забули пароль?
Щоб авторизуватися на сайті треба натиснути кнопку Вхід. Якщо ви забули пароль у правому нижньому куті форми входу натисніть Забули пароль? Виконайте інструкції та натисніть кнопку Отримати. На Вашу електронну адресу буде висланий лист з інструкціями.


5. Як шукати відповідні пропозиції?
На головній сторінці є форма Пошук житла. Вкажіть потрібну інформацію і натисніть кнопку Знайти. Або ж виберіть потрібне місто на карті вгорі або в списку міст внизу головної сторінки і вже на сторінці потрібного міста скористайтесь формою пошуку або фільтром.


6. Якщо у формі пошуку немає потрібного міста?
Якщо у формі пошуку немає потрібного міста, значить в цьому місті ще немає жодного об'єкту нерухомості, але незабаром він можливо з'явиться.


7. Як підвищити результативність своїх оголошень і скільки це коштує?
Якщо ви хочете підвищити результативність своїх оголошень та збільшити кількість переглядів, скористайтеся платними послугами. Більш детальна інформація в пункті меню Послуги.


8. Як вийти з особистого кабінету після завершення роботи?
За допомогою цієї кнопки в правому верхньому куті під картою біля імені користувача. При натисканні на цю кнопку Ви успішно вийдете з особистого кабінету (з свого облікового запису). Тільки після цього можна закривати сайт.

 

9. Чи можна розмістити рекламу на сайті?
На сайті можна розмістити рекламну інформацію. Для цього потрібно звязатися з Адміністрацією сайту одним із способів вказаних в пункті меню Контакти.


10. Як зв'язатися з адміністрацією сайту?
Зателефонуйте нам за телефонами, напишіть на електронну адресу або скористайтеся формою зворотного зв'язку. Детальна інформація в пункті меню Контакти.

Новини

День Святого Валентина

05.02.2015

14.02 - День Святого Валентина - свято всіх закоханих. На нашому порталі подобової оренди житла - Snimite.com.ua Ви можете…

Детальніше »

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2022

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.