Пошук житла

Місто:

Тип:

Кількість кімнат:

Ціна:

Знайти

Квартири подобово Сімферополь

200 ГРН / доба

Міні-готель 1-кімн.

Спера, 33

Детальніше »

220 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Мате Залки, 7к

Детальніше »

250 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

Більшовицька, 28

Детальніше »

250 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Київська, 92а

Детальніше »

250 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Беспалова, 39

Детальніше »

300 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

Толстого, 16

Детальніше »

300 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул.Київська, 135

Детальніше »

400 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

просп. Перемоги

Детальніше »

400 ГРН / доба

Будинок 2-кімн.

вул. Будьонного

Детальніше »

420 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Київська, 100

Детальніше »

540 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул.Гагаріна, 34

Детальніше »

550 ГРН / доба

Квартира 4-кімн.

Більшовицька, 28

Детальніше »

дом

600 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул.Батуріна, 79

Детальніше »

Якщо на Вас чекає відрядження або Вас запросили в гості чи просто хочеться відвідати місто Сімферополь - квартири подобово Сімферополь - найкращий варіант. Щоб зняти квартиру на добу в Сімферополі Вам потрібно просто підібрати підходящу квартиру подобово в Сімферополі на нашому сайті Snimite.com.ua, зв'язатися з власником, забронювати квартиру подобово і спокійно відправлятися в м.Сімферополь, не думаючи про можливі проблеми з поселенням. Оренда квартир подобово Сімферополь - оптимальне співвідношення ціни і якості, а щоб подобово зняти квартиру не потрібно переплачувати за послуги посередникам.

 

Оренда квартири на добу Сімферополь - максимум свободи. Вибравши для себе оренду апартаментів подобово в Сімферополі від власника, Ви уникаєте маси дрібних неприємностей, додаткових витрат і непотрібних послуг, які, як правило, нав'язують в готелях. Якщо Ви бажаєте усамітнення та комфорту, житло подобово Сімферополь - саме те, що Вам потрібно.

Показати все Сховати все

Валюта
Зручності

Новини

Весняні зміни на сайті

30.05.2013

Для перегляду на нашому сайті доступні тільки ті міста, в яких є хоча б 1 об'єкт нерухомості, однак зареєструватися…

Детальніше »

Snimite.com.ua стартував

02.06.2012

Ми раді повідомити Вам, портал Snimite.com.ua  почав свою роботу.   3,5 місяці ми і наші програмісти працювали над…

Детальніше »

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2019

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.