Пошук житла

Місто:

Тип:

Кількість кімнат:

Ціна:

Знайти

Квартири подобово Івано-Франківськ

150 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул. Хоткевича, 46 2

Детальніше »

160 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Симоненка, 41

Детальніше »

160 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Г. Хоткевича

Детальніше »

160 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Довженка, 29г

Детальніше »

180 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Хоткевича, 69

Детальніше »

200 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул.Бельведерська, 8

Детальніше »

200 ГРН / доба

Будинок 1-кімн.

вул. Чорновола, 153

Детальніше »

200 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Пулюя, 15а

Детальніше »

220 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Військових ветеранів

Детальніше »

250 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул.Пилипа Орлика

Детальніше »

250 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Бандери, 8

Детальніше »

https://podobovo-ivano-frankivsk5.webnode.com.ua/nomera/

295 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Військових Ветеранів

Детальніше »

300 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул. Пилипа Орлика, 3

Детальніше »

360 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Мазепи, 3

Детальніше »

Зал

370 ГРН / доба

Квартира 2-кімн.

вул. Галицька, 64а

Детальніше »

380 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Академіка Сахарова, 25

Детальніше »

400 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Коновальця, 147

Детальніше »

475 ГРН / доба

Квартира 1-кімн.

вул. Залізнична, 49

Детальніше »

Якщо на Вас чекає відрядження або Вас запросили в гості чи просто хочеться відвідати місто Івано-Франківськ - квартири подобово Івано-Франківськ - найкращий варіант. Щоб зняти квартиру на добу в Івано-Франківську Вам потрібно просто підібрати підходящу квартиру подобово в Івано-Франківську на нашому сайті Snimite.com.ua, зв'язатися з власником, забронювати квартиру подобово і спокійно відправлятися в м.Івано-Франківськ, не думаючи про можливі проблеми з поселенням. Оренда квартир подобово Івано-Франківськ - оптимальне співвідношення ціни і якості, а щоб подобово зняти квартиру не потрібно переплачувати за послуги посередникам.

 

Оренда квартири на добу Івано-Франківськ - максимум свободи. Вибравши для себе оренду апартаментів подобово в Івано-Франківську від власника, Ви уникаєте маси дрібних неприємностей, додаткових витрат і непотрібних послуг, які, як правило, нав'язують в готелях. Якщо Ви бажаєте усамітнення та комфорту, житло подобово Івано-Франківськ - саме те, що Вам потрібно.

Показати все Сховати все

Валюта
Зручності

Новини

День Святого Валентина

05.02.2015

14.02 - День Святого Валентина - свято всіх закоханих. На нашому порталі подобової оренди житла - Snimite.com.ua Ви можете…

Детальніше »

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2022

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.