Квартири подобово в Полтаві

Полтава, вул.Соборності, 78

350 ГРН / доба

+38(095) 457-51-62

* При дзвінку скажіть, що Ви з сайту Snimite.com.ua

Власник: Юлия
Усі оголошення даного власника »

Тип: КвартираКімнат: 1Спальних місць: 2

Квартира подобово біля ТРЦ «Київ» в Полтаві Ми намагаємося для вашого комфорту: 1. У нас чісто.Уборка проводиться з сучасними дезінфекційними засобами. 2. У квартирі не курять і квартира не прокурена, без запахів. 3. Всі компоненти в апартаментах справні. 4. Постільні приналежності й рушники нові і завжди чістие.Стіраются Persil (гель). 5. Власний високошвидкісний wi-fi (роутер в квартирі). 6. Новий ортопедичний матрац. 7. На кухні завжди є сіль, перець, чай, цукор і серветки. 8. Нова посуд (Luminarc). 9. Цілодобово гаряча вода. 10. Ми працюємо офіційно і платимо налогі.Для відрядження надаємо звітну документацію (3 група для юр.і фіз.осіб) .Безналічний розрахунок. Дана квартира знаходитися в центральній частині міста по головній вулиці Жовтневої біля каштанової алеї, якою в 2013 виповнилося 100 лет.Квартіра розташована в будинку який стоїть у дворі, далеко від міського шума.Квартіра виконана в сучасному стіле.Квартіра має настільки зручне місцерозташування, що вийшовши на зупинку, Ви зможете потрапити в будь-який район Полтави. Квартира оснащена: ліжко з ортопедичним матрацом, Wi-fi інтернет; газова колонка автомат; телевізор (каб ТБ); кондиціонер; холодильник; праска; електрочайник; DVD-проігриватель.Квартіра погодинно в Полтаве.Отчетная документація за проживання для командировочних (3 група) .Система знижок. ЦІНИ: 1-2 діб - 420 грн 3-5 діб - 400 грн 6-7 діб - 380 грн від 10 діб - 350 грн.

Стоянка

Броньовані двері

Посуд

Газова плита

Електрочайник

Колонка

Холодильник

Постільна білизна

Кондиціонер

Праска

Кабельне ТБ

Телевізор

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2019

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.