Два будинки в одному дворі від господині

Феодосія, вул. Коробкова

65 ГРН / доба

+38 (099) 160 41 49
+38 (065) 622 72 82

* При дзвінку скажіть, що Ви з сайту Snimite.com.ua

Власник: Лена
Усі оголошення даного власника »

Тип: БудинокКімнат: 5Спальних місць: 12Поверх: 1/1Площа: 100 м2

Два будинки, розташованих в одному дворі. В одному будинку дві суміжні кімнати, окрема невелика кухня. У будинку 3 ліжка і диван, стіл, шафа, телевізор, санвузол. холодильник, посуд, постіль, праска. Другий будинок більше. Можливе проживання однієї великої родини або двох роздільних із загальною кухнею. У будинку дві суміжні кімнати під ключ (до 5 осіб). У кімнатах 3 ліжка, диван, телевізор, стіл, шафа. І ще одна кімната (до 3 осіб). У кімнаті той же стандартний набір обстановки. Загальна облаштована кухня і ванна кімната (туалет, ванна, раковина). Одночасно багато відпочиваючих у нас не живуть. Максимум 10 чоловік. Всіх розташовуємо в просторому зручному і затишному житлі. У дворі ми одні господарі. Двір закритий (кодовий замок) весь у квітах. Відпочивають у нас в основному одні й ті ж люди. Або знайомі наших відпочиваючих. Створюємо умови для приємного, спокійного відпочинку. Зустрічаємо і проводжаємо всіх безкоштовно. Проводимо прибирання в кімнатах самі, щоб Ви могли насолодитися повноцінним відпочинком. Гарантуємо нашу порядність. До моря 15 хв пішки. До центрального ринку 5 хв. Вартість проживання: Травень, Червень, Вересень - 8$; Липень, Серпень -10$ США на добу з людини.

Стоянка

Ванна

Посуд

Газова плита

Колонка

Холодильник

Постільна білизна

Праска

Кабельне ТБ

Телевізор

Новини

День Святого Валентина

05.02.2015

14.02 - День Святого Валентина - свято всіх закоханих. На нашому порталі подобової оренди житла - Snimite.com.ua Ви можете…

Детальніше »

Головна | Новини | Послуги | Допомога | Контакти | Розмістити оголошення | Правила користування | 

Усі права захищені © Snimite.com.ua | 2021

Розроблено студією веб-дизайну «Div-Art»

Авторизація

Правила користування сайтом Snimite.com.ua
 
1. Якщо Користувач реєструється на сайті, користується послугами сайту, використовує інформацію, розміщену на сайті іншими користувачами, значить він підтверджує, що досяг 18-річного віку, не буде діяти всупереч чинному законодавству України, зокрема законам, які стосуються оренди житла, а також приймає дані правила користування і зобов'язується беззаперечно дотримуватися їх.

2. Користувач може: розміщувати на сайті оголошення про здачу нерухомості подобово, відповідно до правил подачі; використовувати розміщену на сайті інформацію та контакти власників, щоб орендувати житло подобово; редагувати власні оголошення; видаляти їх тимчасово або повністю при необхідності; користуватися платними послугами сайту при бажанні.

3. Користувач повинен: вказувати в оголошеннях достовірну інформацію; розміщувати інформацію про особисту нерухомість або про таку, яку він представляє законно; не розміщувати оголошення, що містять ненормативну лексику або порушують права інших користувачів; не розміщувати посилання на інші сайти, не копіювати розміщену на сайті інформацію і не розміщувати її на інших сайтах.

4. Ми надаємо Користувачам місце на нашому сайті для розміщення інформації про об'єкти подобової оренди з прямими контактами власників. Ми не беремо участь в угодах, не надаємо жодних гарантій ні орендодавцю ні орендарям, ми просто пов'язуємо їх між собою. Приймаюча сторона та орендарі повинні самі вирішувати всі питання, які між ними виникають, оскільки ми не контролюємо правдивість інформації, шкоду, яку можуть нанести приватній власності приймаючої сторони недобросовісні орендарі, не контролюємо інші сайти, не несемо відповідальності за їх дії та зміст.

5. Користувачі несуть повну відповідальність за інформацію (опис квартир, фото, адреси, телефони), розміщену на сайті особисто або передану нам в управління по електронній пошті. Вся інформація на сайті перевіряється і при необхідності коригується модератором, але незважаючи на це, ми не несемо ніякої відповідальності за достовірність інформації, поданої Користувачами або Рекламодавцями, а також можливу шкоду, яку може бути заподіяно іншим Користувачам у результаті використання цієї інформації. Користувачі повинні бути обережні як при надання особистої інформації так і при використанні будь-якої іншої інформації з сайту для особистих потреб.

6. Адміністрація сайту має право, без попередження Користувача, вносити зміни або видаляти оголошення у випадку, якщо воно не відповідає даним правилам, містить ненормативну лексику, а також інформацію образливого чи расистського характеру, або у випадку надходження скарг про недостовірність інформації, що міститься в ньому без відшкодування затрат.

7. Користувач зобов'язаний самостійно зберігати інформацію про свій обліковий запис та паролі, стежити за їх використанням, виходити з облікового запису, після закінчення роботи з сайтом. Якщо подальше використання облікового запису (на думку Адміністрації сайту) недоцільне або порушує права інших Користувачів, Адміністрація сайту має право заблокувати будь-коли ваш обліковий запис.

8. Користувач підтверджує, що Адміністрація Snimite.com.ua може використовувати інформацію, розміщену ним, а також персональні дані, як вважатиме за потрібне в цілях сайту і на свій розсуд.

9. Якщо Користувач не приймає дані правила або деякі з них йому не зрозумілі або не подобаються - він не повинен використовувати сайт. Адміністрація Snimite.com.ua може періодично вносити зміни і доповнення до даних правил без попередження. Користувач перед кожним використанням сайту повинен знайомитися з оновленими правилами і тільки після цього користуватися послугами сайту.